Показати меню

Спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та президії районної ради

четвер, 13 Лютий 2020, 16:10
koordrada

Голова районної державної адміністрації Володимир Цап взяв участь у спільному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та президії районної ради.

На засіданні були присутні депутати районної ради, голови ОТГ, сільські голови, виконуючі обов’язки старости та представники Мелітопольської центральної районної лікарні.

До порядку денного було винесено питання щодо запровадження програми медичних гарантій на вторинному рівні з 01.04.2020 року.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Мелітопольська центральна районна лікарня» Мелітопольської районної ради Геннадій Ткаченко прозвітував про проведену у 2019 році роботу щодо підготовки до реформування, укріплення матеріально-технічної бази, здійснення ремонтних робіт, підвищення кваліфікації фахівців медичного закладу, а також поінформував про умови та механізм фінансування через Національну службу здоров’я України, яке передбачено медичною реформою з 1 квітня 2020 року.