Показати меню

Спільне вирішення питань подальшого розвитку медичної та освітньої галузей

середа, 15 Травень 2019, 15:24
koordrada0

Забезпечення сталого розвитку медичної та освітньої галузей району є одним із пріоритетних напрямків діяльності районної влади. Результативність функціонування вказаних галузей залежить від ефективної співпраці влади та громади. Саме тому, на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участі голови районної державної адміністрації Сергія Селевича, заступників голови райдержадміністрації Андрія Фесика та Ольги Станчевської, працівників райдержадміністрації та районної ради, сільських голів увага була прикута до розгляду питань стосовно подальшої діяльності цих напрямків.

Про функціонування закладів первинної медичної допомоги Мелітопольського району, проведення роботи щодо укладання декларацій, особливості фінансування НСЗУ, реалізацію програми «Доступні ліки», підтримку молодих спеціалістів органами місцевого самоврядування поінформувала головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» Олена Тверда.

koordrada1

У ході обговорення зазначеного питання, з метою підвищення якості медичних послуг, Сергій Селевич акцентував на необхідності проведення подальшої роботи щодо укладання декларацій, організації виїзних прийомів лікарів за окремим графіком, а також заохочення молодих спеціалістів до роботи у сільській місцевості (створення гідних умов праці, забезпечення житлом, компенсація вартості проїзду, матеріальне заохочення тощо).

Продовжила засідання виконуюча обов’язки начальника відділу освіти районної державної адміністрації Наталя Горєва, яка зауважила на тому, що незабаром починається підготовка до нового навчального року. Одним із важливих питань є організація харчування учнів 1-4 класів Мелітопольського району.

З інформацією щодо фінансового стану, розподілу вільних залишків виступила начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Супрун.

Після обговорення було прийняте рішення більш детально вивчити порушене питання, а також залучити до його вирішення сільські ради та батьків.