Показати меню

Соціальний захист бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі

понеділок, 10 Лютий 2020, 12:25
sem sots zah

В Мелітопольському районі забезпечено виконання заходів щодо соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2019–2020 років у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій.

З метою раннього виявлення та надання своєчасної соціальної допомоги особам, які втратили соціальні зв’язки, виконавчими комітетами сільських рад, Мирненської селищної та Новобогданівської сільської ради об’єднаних територіальних громад створено оперативні штаби.

Крім того організовано роботу телефонів «гарячої лінії»:

44-82-59 (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);
44-43-88 (КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) МРР ЗО» );

44-71-35 (терапевтичне відділення № 1 КНП «Мелітопольська центральна районна лікарня» МРР).

Також організовано роботу телефонів оперативних штабів сільських рад, Мирненської селищної та Новобогданівської сільської ради об’єднаних територіальних громад.

Забезпечена робота утвореного на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) МРР ЗО» банку одягу та взуття. З початку осінньо-зимового періоду гуманітарна допомога надана 236 особам, а саме: 649 кг продуктів харчування, 299 одиниць речей, які були у вжитку та 101 одиниця господарських товарів.

В лікувально-профілактичних закладах району, за необхідністю, забезпечена можливість тимчасового перебування бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

З початку осінньо-зимового періоду в терапевтичному відділенні КНП «Мелітопольська центральна районна лікарня» МРР тимчасово перебувають 5 осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.