Показати меню

Сільські голови обговорювали важливі питання

середа, 6 Листопад 2019, 16:05
koordrada0

Під час засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування були обговорені актуальні питання щодо подальшого функціонування району.

Присутні сільські голови, фахівці районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання стосовно завершення бюджетного 2019 року та формування бюджету на 2020 рік.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Супрун надала вичерпну інформацію та розрахунки щодо бюджету в умовах реформи децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.

Крім того, розглянуто питання щодо функціонування комунального некомерційного підприємства «Мелітопольська центральна районна лікарня» в умовах медичної реформи та в структурі Мелітопольського госпітального округу.

Головний лікар центральної районної лікарні Геннадій Ткаченко доповів про умови, механізм та процедуру фінансування лікувального закладу через Національну службу здоров’я України, яке передбачено медичною реформою.

У ході обговорення виникло питання щодо можливості створення хоспісного закладу на території району. Після заслуховування певних розрахунків та окремих пропозицій, було прийнято рішення розглянути це питання додатково із залученням фахівців Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Присутній на засіданні голова районної державної адміністрації Сергій Селевич акцентував на необхідності конструктивного діалогу, порозумінні, співпраці та прийнятті спільних виважених рішень в інтересах громадян району.

koordrada1