Показати меню

Сільські голови обговорили низку актуальних питань

четвер, 11 Липень 2019, 14:14
koordrada

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Олександру Мордику. На заході були присутні сільські голови, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик, головний лікар Мелітопольської центральної районної лікарні Геннадій Ткаченко, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської райради Віталій Нєдєлько та інші.

У ході засідання розглядалися питання щодо подальшого функціонування Терпіннівського відділення комунального некомерційного підприємства «Мелітопольська центральна районна лікарня» Мелітопольської районної ради у 2020 році та можливості створення на його базі  відділення  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради.

Крім того, присутні заслухали питання стосовно функціонування комунального підприємства «Студія «Мелітопольський район» Мелітопольської районної ради у 2020 році. Так, було акцентовано, що зазначене підприємство утримується за рахунок районного бюджету. Проте, зважаючи на те, що в районі поступово створюються громади, відповідно до реформи децентралізації, постає питання подальшого фінансового утримання «Студії «Мелітопольський район».

Після детального обговорення цих питань було вирішено здійснити конкретні розрахунки щодо фінансових витрат на утримання вищезазначених  установ у розрізі сільських рад, штатного розпису тощо та розглянути їх на наступному засіданні.