Показати меню

Щирі привітання в Новорічну ніч

вівторок, 2 Січень 2018, 13:06
ded_moroz

Новий рік, мабуть, найулюбленіше свято у багатьох країнах, що відзначається масово, весело, з широким розмахом. На нього чекають незалежно від віку, кольору шкіри, віросповідання.

За доброю традицією в Новорічну ніч прийнято вітати близьких і знайомих з чарівним святом і бажати їм всього доброго та найкращого.

Так, напередодні Нового року, 31 грудня, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська, за ініціативи та участі Семенівського сільського голови Андрія Єрмоленка, привітала працівників Мелітопольської центральної районної лікарні з Новорічними святами. Ольга Станчевська побажала медичному персоналу, якому випало чергувати в святковий день, міцного здоров’я, всіляких гараздів, благополуччя та здійснення найзаповітніших мрій. Розважальну програми підготували працівники Семенівського будинку культури, які в супроводі Діда Мороза та Снігуроньки дарували присутнім запальні пісні, вірші та гумористичні привітання. За традицією свято не обійшлось без подарунків. Святковий торт отримали працівники лікарні від представників влади.

Не залишились без уваги в Новорічну ніч й військовослужбовці підшефних військових частин, які базуються на території району. Веселі привітання від Діда Мороза та Снігуроньки, солодощі та купу позитивних емоцій отримали військові напередодні Нового 2018 року. Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська та Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко побажали представникам військових частин миру, злагоди та успіхів, подякували їм за захист Вітчизни та вірність складеній присязі.

Солодкі подарунки та вітання від Діда Мороза і Снігуроньки тримали й маленькі мешканці району — вихованці Мирненського притулку. Дітлахи залишились задоволенні казковою атмосферою, яка панувала в залі.  Керівники району та працівники Семенівського будинку культури намагались відтворити для дітей, які залишились без батьківської турботи, справжню Новорічну казку, яка надовго б залишилася в дитячих серцях. А великий святковий торт став найсмачнішим подарунком для малечі та фінальною крапкою святкового дійства.