Показати меню

Щодо соціального захисту бездомних осіб

середа, 18 Вересень 2019, 11:35
sem sots zah

Мелітопольською районною державною адміністрацією розроблено і затверджено Районний план заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2019–2020 років у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій.

Для надання своєчасної соціальної допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі та які втратили соціальні зв’язки, забезпечено постійний облік  цих громадян.

Для вжиття термінових заходів, спрямованих на раннє виявлення самотньо проживаючих людей похилого віку, інвалідів, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, бездомних осіб, безпритульних та бездоглядних дітей з метою запобігання їх переохолодженню та обмороженню в осінньо-зимовий період 2019–2020 років, створено оперативні штаби.

Організовано роботу телефонів «гарячої лінії»:

44 82 59 (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);

44 43 88 (КУ «ТЦСО МРР ЗО»);

44 71 35 (терапевтичне відділення № 1 КНП «Мелітопольська центральна районна лікарня» МРР).

Для надання екстреної допомоги бездомним особам забезпечена робота утвореного на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) МРР ЗО» банку одягу та взуття зимового асортименту.