Показати меню

Серпнева конференція педагогічних працівників Мелітопольського району

п’ятниця, 30 Серпень 2019, 16:07
konfosv0

Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району. Присвячена вона була, як зазвичай, проблемам та завданням районної системи освіти, що повинні бути вирішеними в новому навчальному році.

У ході засідання присутні проаналізували здобутки, виклики та перспективи розвитку Нової української школи, обговорили питання формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті, розглянули сучасні підходи до роботи з обдарованою молоддю в умовах Нової української школи та сучасні тренди Нової української школи: інформатизація та цифровізація освітнього процесу.

konfosv2

Вітаючи присутніх учасників конференції перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Фесик зазначив: «Нова українська школа — є одним із найважливіших пріоритетів нашої держави, який за останні роки зазнав значних змін, спрямованих на формування інноваційного, інклюзивного середовища, в якому кожен громадянин має можливість реалізувати свій потенціал, навчатися впродовж усього життя та бути щасливим». Також Андрій Валерійович висловив щиру вдячність усім присутнім за плідну працю, спрямовану на розвиток освіти для наших дітей, учнів, вихованців, майбутнього нашого краю і нашої держави та на старті нового навчального року побажав сил, бажання і ресурсів для нових досягнень.

konfosv3

Наостанок засідання найкращі представники освітянської галузі були відзначені обласними та районними нагородами.

konfosv4 konfosv5

konfosv6 konfosv7