Показати меню

Сергій Селевич зустрівся з представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй

вівторок, 9 Квітень 2019, 10:24
proon0

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич провів робочу зустріч із Євгеном Бурлакою — представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (далі — ПРООН).

ПРООН спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу аби сприяти всебічному зростанню і сталому розвитку.

Завдяки партнерству з органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху до подолання бідності, розвитку людського потенціалу, досягнення справедливих результатів, захисту довкілля і просування демократичного врядування.

Основна місія ПРООН —  допомога у відновленні важливої соціальної і економічної інфраструктури, у підвищенні ефективності роботи місцевих органів влади у східній Україні; а також у створенні робочих місць і стимулюванні підприємництва; сприяння миру.

У ході зустрічі присутні зупинилися на питаннях розвитку підприємництва в районі та обговорили можливі шляхи співпраці заради сталого розвитку Мелітопольського району.

proon2