Показати меню

Сергій Селевич зустрівся із мешканцями Вознесенської сільської ради

вівторок, 9 Липень 2019, 16:24
priyomvoznes

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич перебував на території Вознесенської сільської ради з метою проведення виїзного прийому громадян з особистих питань.

На прийом до очільника райдержадміністрації звернулося 8 осіб, яких хвилювали питання стосовно пенсійного забезпечення, реалізації медичної реформи.

На ці питання мешканці ради отримали кваліфіковані роз’яснення та відповіді, працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації Сергій Селевич надав відповідні доручення щодо оперативного опрацювання та вирішення звернень громадян.

Крім того, до Сергія Селевича звернулися представники  батьківського комітету Вознесенської гімназії «Орієнтир», яких хвилювали питання стосовно забезпеченості необхідним обладнанням, меблями учнів перших класів закладу відповідно до реалізації Концепції Нової української школи.

З метою детального розгляду цього питання голова райдержадміністрації доручив наступного дня провести нараду з цих питань за участі заступника голови райдержадміністрації Ольги Станчевської, в. о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталії Горєвої, керівництва Вознесенської гімназії «Орієнтир», а також здійснити виїзд до цього навчального закладу за участі вищезазначених осіб, представників Вознесенської сільської ради, батьківського комітету з метою ознайомлення із функціонуванням закладу та його готовністю до нового навчального року.