Показати меню

Сергій Селевич та Андрій Фесик відвідали Астраханську сільську раду

середа, 3 Жовтень 2018, 17:37
astrah0

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Селевич спільно зі своїм першим заступником Андрієм Фесиком відвідав Астраханську сільську раду. Метою поїздки стало ознайомлення із роботою об’єктів соціально-гуманітарної сфери, проведення прийому громадян ради з особистих питань та вивчення проблемних питань території.

Перебуваючи в с. Астраханка, керівники районної влади зустрілися з Астраханським сільським головою Миколою Григор’євим та обговорили із ним питання функціонування закладів сільської ради та проблемні питання території. Також вони оглянули площу біля будинку культури, де нещодавно були встановлені фонтан та новий дитячий майданчик. Наразі тут тривають роботи щодо озеленення та впорядкування території.

astrah1

astrah2

astrah3

В свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик зустрівся із мешканцями сільської ради. Основне питання, яке порушувалось в ході виїзного прийому, стосувалось складання звітності до податкової інспекції. Всім заявникам надані вичерпні роз’яснення.

astrah4

Продовженням заходу стало відвідування ФГ «Наталія» та СВК «Росія». Ці підприємства працюють на землях Мелітопольського району, проте зареєстровані поза межами району. Районні очільники ознайомилися із діяльністю підприємств, оглянули технічні споруди та обговорили з керівниками зазначених підприємств питання щодо перерахування податків до Мелітопольського району, що дасть можливість збільшити доходи районного бюджету.

astrah6

astrah7

astrah8

Також під час візиту до сільської ради була відвідана Астраханська ЗШ І–ІІІ ступенів. Сергій Селевич та Андрій Фесик ознайомилися з умовами навчання, харчування та перебування дітей у закладі, станом реалізації Нової української школи, оснащенням шкільних аудиторій та кабінетів.

astrah9

astrah10

astrah11

Окрім того, в рамках робочої поїздки була оглянута дорога загального користування після проведення поточного ремонту в районі села Вознесенка. На даний час триває ямковий ремонт дорожнього покриття центральної вулиці села. Ділянки автодороги Арабка – Астраханка – Гірсовка – Степанівка Перша ремонтуються філією «МДЕД» ДП «Запорізький облавтодор» за рахунок коштів обласного бюджету у сумі близько 1,8 млн грн.

astrah12

astrah13

astrah14