Показати меню

Сергій Селевич підбив підсумки минулого року

середа, 6 Березень 2019, 14:03
zvit_golovy0

Цього дня в райдержадміністрації зібралися депутати різних рівнів, сільські голови, керівники районних підприємств, установ та організацій, представники органів влади, громадськості та засобів масової інформації.

Присутні заслухали звіт голови районної державної адміністрації Сергія Селевича, який доповів про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, а також з інших питань діяльності районної державної адміністрації за підсумками 2018 року.

Доповідь складалась із декількох блоків. Насамперед, були озвучені бюджетні показники, здобутки економічної галузі району, зазначені успіхи в аграрній та промисловій сферах.

zvit_golovy1 zvit_golovy2

Окремо було поінформовано про ремонт доріг, забезпечення сталого водопостачання, заходи із поліпшення екологічної ситуації в районі та залучення інвестицій.

Левову частку доповіді було присвячено соціальному захисту населення району. Увагу було зосереджено на придбанні соціального житла, наданні субсидій та пільг мешканцям району, допомоги пільговим категоріям населення.

Гуманітарний блок містив інформацію щодо розвитку медицини, освіти та культури району. Акцентовано на особливостях інклюзивної освіти, харчуванні школярів та заходах із зміцнення матеріально-технічної бази навчальних та лікувальних установ району. У рамках запровадження медичної реформи, підтриманої Президентом та Урядом України, визначені певні позитивні зрушення в сфері охорони здоров’я.

Крім того, очільник райдержадміністрації доповів про реалізацію політики з питань сім’ї, дітей та молоді, а також реформи децентралізації в районі.

zvit_golovy3 zvit_golovy4

Підводячи підсумки, Сергій Селевич відзначив, що команда районної державної адміністрації у своїй діяльності керується основним принципом ― створити надійний фундамент росту на наступні роки. Він висловив сподівання на те, що протягом 2019 року завдяки злагодженій та наполегливій праці вдасться досягти поставлених державою завдань задля успішного розвитку Мелітопольщини та покращення життя наших громадян.

zvit_golovy5