Показати меню

Семінар для кризових психологів Центру надання допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації

четвер, 10 Серпень 2017, 14:26
kryz psyh

Мелітопольщина системно і комплексно допомагає нашим захисникам та їхнім родинам. Зокрема, при райдержадміністрації функціонує Центр надання допомоги учасникам АТО, який надає інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги, допомогу у працевлаштуванні, скеровує на оздоровлення, організовує освітні, культурні та розважальні заходи і проекти. Головне, чим  керується Центр у роботі – принцип «рівний-рівному» та врахування потреб громадського і ветеранського середовища.

Так, за ініціативи керівника Центру Світлани Алексєєвої, громадської організації «Центр «Побратим» та з метою запобігання підвищенню соціальної напруги, розвитку домашнього насильства, різного типу залежностей та суїцидів серед людей, які піддавалися впливу високого рівня стресу через бойові дії на сході України, в рамках курсу навчання кризових психологів «Подолання наслідків травми війни» був проведений семінар для кризових психологів Центру.

В ході семінару досвідчені тренери громадської організації «Центр соціально-психологічної підтримки «Ресурс» Тетяна Конрад та Ірина Номеровська ділилися своїми навичками та професійним досвідом з питань психологічної реабілітації.

Присутні виявили наявні проблеми в роботі з такою категорією громадян як демобілізовані воїни АТО та члени їх сімей, дізналися про те, яким чином працювати з цією вразливою категорією громадян, окреслили перелік проблемних питань, які виникають при роботі з ними.

Окрему увагу учасники зосередили на тому, як виявляти ознаки посттравматичного стресового розладу у цивільних осіб, які приймали участь у воєнних діях або постраждали в зоні проведення бойових дій.

Наостанок учасниками були напрацьовані практичні рекомендації щодо алгоритму дій при виявленні психічних розладів у громадян зазначеної категорії.