Показати меню

Розпочато пошук кандидатів у наставники

четвер, 7 Грудень 2017, 12:26
sotsdop

В Мелітопольському районі розпочато пошук кандидатів у наставники, готових прийти на допомогу дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя

Під наставництвом розуміється добровільна безоплатна діяльність наставника та дитини в інтересах дитини відповідно до укладеного договору.

Кандидат у наставники — повнолітня дієздатна особа, яка виявила бажання бути наставником, надала відповідний пакет документів, який підтверджує її спроможність здійснювати наставницьку діяльність, пройшла курс підготовки з питань соціальної адаптації дітей, їх підготовки до самостійного життя та отримала відповідний висновок.

Майбутній успіх підлітка залежить від його впевненості в майбутньому житті! Якщо Ви не байдужі та можете допомогти підлітку стати відповідальною та успішною людиною, дзвоніть!

За детальною інформацією звертайтесь до Мелітопольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефоном: 43 13 94