Показати меню

Розпочато благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

середа, 7 Листопад 2018, 15:20
telemarafon

На території району стартує обласний благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Метою телемарафону є збір коштів, які будуть спрямовані на надання адресної допомоги колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

До участі у заході запрошуються підприємства, установи, організації, місцеві осередки політичних партій та громадських організацій, депутати всіх рівнів — усі, хто своїм благодійним внеском може підтримати наших героїв.

Звертаємо увагу, що цього року відповідальною за організацію збору та розподіл коштів визначено громадську організацію «Запорізька міська організація ветеранів АТО» (кожного року призначаються інші громадські організації учасників АТО з метою забезпечення прозорості, відкритості та недопущення неправомірного використання зібраних коштів). Проте, розподіл коштів, які надійшли від підприємств, установ, організацій, жителів, буде здійснюватися за територіальним принципом у межах надходжень від Мелітопольського району.

Інформаційна довідка про банківські реквізити благодійного телемарафону:

  1. Одержувач коштів ― громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО».
  2. Розрахунковий рахунок ― 26003055740780 в АТ «Приватбанк».
  3. Код ЄДРПОУ банку — 14360570.
  4. Код ЄДРПОУ організації — 41730055.
  5. МФО — 313399.

Призначення платежу ― участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для Мелітопольського району.