Показати меню

Робочий візит обласного керівництва до Мелітопольського району

четвер, 18 Лютий 2021, 16:22
vizzap

Сьогодні з робочим візитом до Мелітопольщини прибули перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любим, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко, а також керівники відділів обласної ради.

У рамках робочої поїздки була проведена зустріч із головами територіальних громад Мелітопольського району. На захід були запрошені голова Мелітопольської районної державної адміністрації Володимир Цап, керівництво Мелітопольської районної ради, депутати різних рівнів та безпосередньо голови селищних та сільських рад.

vizzap1

Розпочалась зустріч із приємної події – нагородження.

vizzap0

Орденом за заслуги перед Запорізьким краєм І ступеня із занесенням його до Книги Пошани Запорізької обласної ради нагороджено депутата Мелітопольскої районної ради Юрія Єсипенка. Також почесні грамоти обласної ради були вручені найактивнішим представникам медичної галузі, депутатам та працівникам селищних та сільських рад району.

vizzap3 vizzap2

vizzap5 vizzap4

Продовжився захід обговоренням нагальних питань щодо розвитку території, шляхах збільшення надходжень до місцевих бюджетів, співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування, а також розглядом проблемних питань територіальних громад та шляхах їх вирішення.

У форматі «запитання-відповідь» голови територіальних громад мали змогу задати запитання на хвилюючі питання та отримати відповіді.

Переважна більшість питань стосувалась незадовільної роботи обласного управління Держгеокадарстру. За словами обласного керівництва вже найближчим часом всі звернення будуть опрацьовані та вжиті заходи, в межах повноважень, щодо вирішення порушених проблем.

vizzap6