Показати меню

Робочий візит до Приазовської районної державної адміністрації

четвер, 11 Лютий 2021, 14:41
vizpriazrda0

Згідно із затвердженим графіком сьогодні відбулась робоча поїздка до Приазовської районної державної адміністрації.

Участь у заході взяли голова, його заступник та керівник апарату Мелітопольської районної державної адміністрації: Володимир Цап, Інна Когут та Ірина Берегович, а також керівники структурних підрозділів Мелітопольської райдержадміністрації.

Метою поїздки стало ознайомлення із роботою Приазовської райдержадміністрації, яка, наразі, реорганізується шляхом приєднання до Мелітопольської райдержадміністрації, а також проведення виїзного засідання комісії з реорганізації Приазовської районної державної адміністрації.

У ході засідання були обговорені питання щодо реорганізації Приазовської райдержадміністрації, проведення інвентаризації майна, підготовки передавального акту, вирішення проблемних питань, нової структури Мелітопольської райдержадміністрації.

Головою Мелітопольської райдержадміністрації Володимиром Цапом було зазначено, що нова структура Мелітопольської райдержадміністрації, яка визначена базовою, передбачає 178 штатних одиниць, з них 82 – штатні одиниці управління соціального захисту населення Мелітопольської райдержадміністрації. Також, з метою максимальної доступності громадян в отриманні якісних послуг, в новій структурі Мелітопольської райдержадміністрації передбачені «віддалені» робочі місця.

Крім того, начальники управлінь та відділів Мелітопольської райдержадміністрації мали змогу безпосередньо поспілкуватися та обмінятися досвідом роботи зі своїми колегами з Приазовської райдержадміністрації.

vizpriazrda1

На завершення робочої поїздки були окреслені подальші дії та визначено коло питань, які вирішуватимуться в правовому полі.