Показати меню

Робочий візит до Данило-Іванівської школи

вівторок, 9 Жовтень 2018, 15:11
vizdish0

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська із заступником голови районної ради Людмилою Шляхтіною відвідали Данило-Іванівську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів.

В ході візиту представники районної влади зустрілися з керівництвом навчального закладу, ознайомилися зі станом навчального процесу та умовами перебування дітей у закладі.

Окрему увагу було акцентовано на шкільному харчуванні. На даний час в школі отримують безкоштовне гаряче харчування 39 учнів початкової ланки, з них четверо — діти пільгових категорій. Їжу для школярів доставляють щоденно у спеціальних термосах, що дозволяє подавати дітям ще гарячі справи. За словами працівників їдальні, шкільне меню досить різноманітне: макаронні вироби, каші, котлети, куряче м’ясо, сосиски, сирні запіканки зі сметаною, булочки, ватрушки, чай або сік. Сьогодні діти із задоволенням обідали макаронами із сосискою, булочкою з повидлом та чаєм. Розширити асортимент страв та покращити якість харчування допомогли додаткові кошти, виділені Новенською сільською радою на харчування школярів 1–4 класів.

vizdish1 vizdish2

vizdish3 vizdish4

Під час перебування в навчальному закладі були відвідані шкільні аудиторії та початкова школа. Представники районної влади ознайомилися із станом реалізації ключової реформи Міністерства освіти і науки «Нова українська школа». Шкільні аудиторії первачків світлі, комфортні, оснащені новими одномісними партами, сучасним комп’ютерним обладнанням, дидактичними матеріалами.

vizdish6 vizdish7

vizdish8 vizdish9

Відзначено охайний вигляд прилеглої території, де проводяться шкільні лінійки та випускні вечори, святкові та урочисті сільські заходи. Майданчик біля школи укладено тротуарною плиткою, поруч розташовані зручні лавочки для відпочинку.

vizdish10

Наприкінці робочої поїздки Ольгою Станчевською було зазначено, що, незважаючи на те, що будівля, де розміщується навчальний заклад, побудована ще на початку ХІХ століття, школа затишна, охайна, територія впорядкована та озеленена. Педагогічний колектив доброзичливий, дружній та високопрофесійний, творчий і досвідчений. Вбачається, що в оснащення та впорядкування навчального закладу вкладено серце та душу педагогів, дирекції школи та Новенського сільського голови Валентина Бутенка, який завжди опікується проблемами освітніх закладів.