Показати меню

Робоча проїздка до Вознесенки

четвер, 7 Лютий 2019, 15:14
vizyt_voznes0

З метою ознайомлення зі станом функціонування об’єктів соціально-гуманітарної сфери та визначення проблемних питань території району керівництво райдержадміністрації продовжує здійснювати робочі візити до сільських рад. Так, 6 лютого на території Вознесенської сільської ради із робочою поїздкою перебував голова райдержадміністрації Сергій Селевич.

У рамках візиту очільник райдержадміністрації разом зі своїми заступниками Андрієм Фесиком та Ольгою Станчевською, керівником апарату райдержадміністрації Олександром Комаром зустрівся із Вознесенським сільським головою Ольгою Гарабажиу. Вони обговорили питання життєзабезпечення та розвитку території, а також вивчили проблемні питання сільської ради та можливі шляхи їх вирішення.

Під час перебування у Вознесенці керівники району відвідали дитсадок «Теремок», відмітили високий рівень організації діяльності закладу, гідні умови виховання та перебування дошкільнят.

Також було відвідано КНП «Вознесенська амбулаторія загальної практики — сімейної медицини МР ЗО». У ході візиту керівники району ознайомилися із роботою медичного закладу, який наразі працює за умовами медичної реформи.

vizyt_voznes1

Наостанок, Сергій Селевич зустрівся з керівництвом та колективом  Вознесенської школи. Голова  райдержадміністрації поцікавився проблемами колективу, оцінив матеріально-технічну базу закладу.

Аналогічні візити триватимуть і надалі.