Показати меню

Робоча поїздка голови Запорізької облдержадміністрації до Мелітопольського району

середа, 29 Липень 2020, 14:04
Novasfbetzavod0

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час робочої поїздки до Мелітопольського району ознайомився з ходом будівництва асфальтобетонного заводу, розташованого на території Новобогданівської об’єднаної територіальної громади.

На робочій зустрічі також були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, голова Мелітопольської райдержадміністрації Володимир Цап та голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, а також голова Новобогданівської сільської ради Дмитро Хлистун та представники ТОВ «ЛЕНД БУД ЮА».

Novasfbetzavod1 Novasfbetzavod2

Для розміщення асфальтобетонного заводу, вимірювальної лабораторії, будівельної техніки, обладнання та тимчасових будівель ТОВ «ЛЕНД БУД ЮА» був наданий дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Першостепанівка на території зазначеної територіальної громади.

Будівництво заводу було розпочато в червні 2020 року і планується бути закінченим у цьому році. При цьому роботи по будівництву асфальтобетонного заводу вже на фінішній прямій.

Novasfbetzavod3 Novasfbetzavod4

Будівництво цього об’єкту дасть можливість провести реконструкцію автотраси Харків – Сімферополь на дільниці Зелений Гай – Мелітополь.

Для Новобогданівської громади розташування на її території заводу дасть можливість працевлаштувати до 30-38 мешканців громади, які будуть мати змогу проживати на території заводу. Для цього будуть розміщені інфраструктурні об’єкти (їдальня, кімната для відпочинку, тимчасові житлові приміщення та інше).

Сума орендної плати за використання земельної ділянки для розміщення асфальтобетонного заводу складатиме до 500 000 грн на рік, які будуть надходити до сільського бюджету.

На даний час з ТОВ «ЛЕНД БУД ЮА» ведуться перемовини щодо капітального ремонту доріг комунальної власності громади, які будуть задіяні для доставки будівельних матеріалів до заводу. Окрім цього, за участю ТОВ «ЛЕНД БУД ЮА» проводиться будівництво під’їзних доріг до села Першостепанівка, газо-, водо-, електрозабезпечення сіл.

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін наголосив, що при роботі заводу слід дотримуватись вагових обмежень транспорту, щоб не руйнувати вже існуючі дороги та автошляхи, які наразі ремонтуються.

Novasfbetzavod5 Novasfbetzavod6