Показати меню

Регіональна науково-практична конференція

четвер, 8 Листопад 2018, 12:26
npkonf0

За підтримки Міністерства освіти та науки України, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Мелітопольської районної державної адміністрації, Громадської організації «Центр «Побратим», ВГО «Арт-терапевтична асоціація» розпочала роботу регіональна науково-практична конференція, присвячена темі: «Соціально-психологічна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії».

На конференцію були запрошені науковці, практичні психологи, психіатри, діяльність яких має відношення до порушених на конференції проблем, аспіранти, студенти та представники влади.

Під час вітального слова голова районної державної адміністрації Сергій Селевич акцентував увагу на важливості цього заходу, тому що внаслідок бойових дій на Сході країни з кожним днем зростає чисельність осіб з травмою війни. Саме вони потребують кваліфікованої та своєчасної психологічної, соціальної та правової підтримки і реабілітації.

Роботу конференції буде зосереджено на удосконаленні професійних практичних навиків спеціалістів, які працюють з подоланням наслідків травми війни. Протягом конференції були проведені семінари, майстер-класи та обмін провідними практиками, порушені питання щодо соціальної адаптація демобілізованих учасників бойових дій, засобів соціально-психологічної й психотерапевтичної допомоги постраждалим внаслідок бойових дій, особливостей психологічної підтримки сімей загиблих та психолого-педагогічного супроводу дітей з травмою війни.

npkonf1

Також розглядалися питання волонтерського руху та неурядових організацій у підтримці осіб з посттравматичним синдромом, психологічної допомоги військовослужбовцям, які виконують свій обов’язок у зоні бойових дій тощо.

Координатором зазначеного заходу виступила ГО «Центр «Побратим» в особі голови правління Світлани Алексєєвої.