Показати меню

Районне свято дитинства потішило малечу

п’ятниця, 1 Червень 2018, 15:07
zahdit0

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято — Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят, рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. В Україні це свято встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року і відзначається щороку, також 1 червня.

Сьогодні на базі спорткомплексу села Тамбовка відбулось районне свято дитинства «Вулиця радості».

Більше 200 дітлахів різних соціальних категорій грали в рухливі ігри на свіжому повітрі, відгадували загадки, танцювали, брали участь у веселих конкурсах, стрибали на батутах, куштували різні смаколики, врешті, робили все те, що приносить малечі справжнє задоволення, дарує радість та щасливі посмішки на обличчях.

В ході заходу до всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Селевич. Він привітав дітлахів зі святом та побажав їм міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та близьких людей, сяючих посмішок, радісного відпочинку під час літніх канікул.

Веселі аніматори не давали дітям сумувати ані хвилини, кожного огортали увагою та турботою, знаходили цікаві розваги на будь-який смак.

Винуватці свята отримали купу позитивних емоцій та яскравих захоплюючих вражень.

zahdit1