Показати меню

Район відзначає державні свята

середа, 26 Червень 2019, 18:03
denkonst13

28 червня 1996 року Верховна Рада України від імені Українського народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Конституцію — Основний Закон України.

Сьогодні з нагоди 23-ї річниці Конституції України, а також з нагоди відзначення Дня державної служби, в Семенівському сільському будинку культури відбулось урочисте районне свято «Незламна духом Україна».

На захід завітало багато почесних гостей: колишні очільники та працівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, почесні мешканці району, депутати різних рівних, військовослужбовці, керівники установ та організацій, аграрії району, місцеві мешканці.

denkonst1 denkonst2

denkonst3 denkonst4

Розпочалось свято із історичної довідки про витоки української державності, урочистого внесення Державного Прапора України та Гімну України, який наживо виконав Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці».

denkonst5 denkonst6

Зі словами вітання до всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

«Глибина нашої Конституції — у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи визнані найвищою цінністю.

У переддень Дня Конституції в нашій державі відзначається ще одне свято — День державного службовця. І це дуже символічно, адже саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції та реалізовувати в державних органах функції і завдання держави. Тож, бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у родинах, мудрості, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради нашого спільного дому — України. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!», — зазначив Сергій Олексійович.

denkonst7

Також до слова було запрошено Мелітопольського міського голову Сергія Мінька, очільника Семенівської сільської ради Андрія Єрмоленка, колишнього голову райдержадміністрації Євгена Любцова та інших.

denkonst8 denkonst9

Захід не обійшовся без церемонії нагородження найкращих представників різних галузей та вшанування пам’яті загиблих захисників України, які боролись за незалежність, цілісність та суверенітет нашої держави.

denkonst10

denkonst11

denkonst12

Родзинкою урочистостей став святковий концерт Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії. Учасники самодіяльності подарували присутнім купу незабутніх вражень від надзвичайної сили голосу та мови танцю.

denkonst14

По закінченню заходу керівники району подякували колективу «Запорожці» за чудовий виступ та вручили запашний коровай і корзини фруктів.

denkonst15