Показати меню

Питання надання якісної медичної допомоги мешканцям району — на контролі райдержадміністрації

п’ятниця, 8 Лютий 2019, 11:58

Керівництвом райдержадміністрації значна увага приділяється питанням належного функціонування закладів охорони здоров’я району та надання якісної медичної допомоги районним мешканцям. З метою контролю за цим напрямком діяльності щоп’ятниці проводяться наради з керівниками медичних закладів району, на яких обговорюються актуальні питання розвитку медичної сфери.

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Селевич в ході наради заслухав доповіді керівників центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, які поінформували про стан реалізації урядової програми «Доступні ліки», укладання договорів із сімейними лікарями в рамках реалізації медичної реформи та стан фінансування та функціонування лікувальних закладів взагалі. Так, було зазначено, що станом на поточну дату Центром первинної медико-санітарної допомоги укладено 73,3 % декларацій. Дещо збільшилась кількість хворих на ГРВІ. Якщо на минулому тижні надійшло 340 звернень до закладів первинної ланки медицини, то цього тижня ця цифра складає 441 звернення, проте епідеміологічний поріг не перевищено.

Окремо, були порушені питання стосовно надання допомоги інсулінозалежним пацієнтам, роботи флюорографічного обладнання, штатної чисельності працівників центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.