Показати меню

Питання медичної сфери тримаються на контролі

п’ятниця, 13 Вересень 2019, 16:12
narmed

Одним із пріоритетних напрямків державної політики є розвиток соціальної сфери, зокрема, належний рівень освіти, культури, соціального забезпечення та охорони здоров’я.

З метою контролю за станом функціонування закладів медицини району голова районної державної адміністрації Сергій Селевич проводить щотижневі наради з керівниками лікувальних закладів.

Сьогодні за участі головних лікарів центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги Геннадія Ткаченка та Олени Твердої, а також представників райдержадміністрації були обговорені питання щодо сталої роботи медзакладів, надання медичної допомоги інсулінозалежним пацієнтам та хворим, які потребують гемодіалізу, підготовки закладів медицини до нового опалювального періоду.

Крім того, порушені питання стосовно видачі електронних рецептів, надання безкоштовних ліків, підписання декларацій з сімейними лікарями, фінансового та кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я.

У ході наради керівниками медичних установ було поінформовано, що заклади охорони здоров’я первинного та вторинного рівня готові до опалювального сезону 2019–2020 років, центром первинної медико-санітарної допомоги укладено 31897 декларацій, що складає 72,1 % від загальної кількості населення.

Наприкінці наради Сергієм Селевичем було акцентовано увагу на забезпеченні стабільної роботи медичних закладів, якості та своєчасності надання медичних послуг населенню району.