Показати меню

Привітали дітлахів з Днем Святого Миколая

четвер, 19 Грудень 2019, 15:21
mykolaydity0

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця — захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Вже доброю традицією стали зустрічі у День Святого Миколая керівництва району з дітьми, які перебувають на лікуванні в центральній районній лікарні. Не став винятком і цей рік. Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик та заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська, голова районної ради Олександр Мордик особисто відвідали малюків, які за станом здоров’я опинилися на лікарняних ліжках. Вони привітали діточок зі святом, побажали міцного здоров’я, радощів, віри у дива, які творить Святий Миколай. Від райдержадміністрації 20 дітлахів отримали солодкі подарунки.

mykolaydity1 mykolaydity2

mykolaydity3

Крім того, цього дня для 15 дітей пільгових категорій було організовано відвідування Новорічної вистави у Запорізькому державному цирку, де протягом двох годин артисти дарували дітям усмішки, виконуючи різноманітні номери, створюючи атмосферу казки.

Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах дітлахів.

mykolaydity4 mykolaydity5

mykolaydity6