Показати меню

Прийомні батьки та опікуни обмінювалися досвідом

середа, 10 Жовтень 2018, 12:20
opikun

Сьогодні в райдержадміністрації відбувся захід для прийомних батьків та опікунів «Група взаємопідтримки». Відкрила захід заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська. Вона наголосила на важливості реформування системи соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, пріоритетності сімейних форм виховання, важливості та відповідальності місії, яку обрали учасники даної групи, а також побажала усім плідної роботи та гарного настрою.

У ході заходу представники обласної громадської спілки «Асоціація прийомних сімей» Ганна Андрєєва та Ігор Кулінка презентували проект «Школа порятунку сімей». Метою Асоціації є сприяння розвитку сімейних форм виховання, надання методичної, педагогічної, психологічної та правової підтримки прийомним батькам та опікунам.

Прийомна мати багатодітної сім’ї з села Терпіння Світлана Сарбаш поділилась власним досвідом виховання дітей. Досвід у Світлани Сарбаш досить великий, разом з чоловіком  вона виховує 13 дітей: п’ять дівчинок та вісім хлопчиків. Старші діти вже закінчили Таврійський державний агротехнологічний університет, молодші — навчаються в Мирненській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів. Світлана завжди є прикладом для дітей, взірцем порядності, чесності та вірності. Вона приділяє багато уваги фізичному, розумовому, духовному розвитку своїх дітей.

Наприкінці заходу на всіх учасників круглого столу чекало неформальне спілкування за чашкою чаю, де вони мали змогу обмінятися власним досвідом виховання дітей, обговорити проблемні питання та шляхи їх подолання.