Показати меню

Проводиться робота щодо придбання житла дітям-сиротам

середа, 11 Липень 2018, 14:50
det

В районній державній адміністрації проведена нарада щодо придбання житла для дітей-сиріт за рахунок державної субвенції за участі сільських голів, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Сліпченко доповіла щодо стану забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом. Було зазначено, що на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування перебуває 24 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, які досягли 16 річного віку, а осіб з їх числа, віком від 18 до 23 років ― 46. Згідно з інформаціями виконавчих комітетів сільських рад фактично на сьогодні потребують забезпечення житлом 10 осіб з числа дітей-сиріт.

Крім того, представників сільських рад було ознайомлено із порядком та умовами надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, а також із особливостями використання субсидії з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.

По завершенню наради сільським радам було рекомендовано підготувати пакети відповідних документів, необхідних для отримання державної субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.