Показати меню

Проведено засідання районних комісій

четвер, 11 Липень 2019, 14:10
subs

Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська провела засідання районних комісій по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій та пільг та по вирішенню питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На розгляд комісій були винесені питання щодо призначення житлових субсидій 46 домогосподарствам, питання щодо припинення надання житлової субсидії 6 домогосподарствам та питання, пов’язане з призначенням державної соціальної допомоги 1 малозабезпеченій сім’ї.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  27 квітня 2018 р. № 329) та на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств комісія по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій та пільг, прийняла рішення про призначення житлової субсидії 44 домогосподарствам та рішення про відмову в призначенні субсидії 2 домогосподарствам. За поданням управління соціального захисту населення та на виконання вимог п. 22 Положення прийнято рішення про припинення надання субсидії 6 домогосподарствам.

Комісія по вирішенню питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, прийняла рішення щодо призначення допомоги 1 малозабезпеченій сім’ї відповідно до норм чинного законодавства.