Показати меню

Проведено засідання районної робочої групи з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

п’ятниця, 4 Серпень 2017, 09:54
rab gr zp

Для забезпечення додержання вимог законодавства щодо запровадження мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн розпорядженням голови райдержадміністрації було створено районну робочу групу з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

До складу робочої групи увійшли спеціалісти райдержадміністрації, податківці, представники пенсійного фонду, громадської організації «Мелітопольська районна спілка роботодавців» та районних профспілок.

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Журавльова відбулось чергове засідання робочої групи.

Під час заходу розглядалися питання щодо забезпечення виплати мінімальної заробітної плати і розміру оплати праці працівникам бюджетної сфери.

За інформацією голови робочої групи Володимира Журавльова, з січня поточного року підприємствами бюджетної сфери району нарахування заробітної плати проводиться з дотриманням норм законодавства. Станом на 01.08.2017 порушення норм законодавства з питань оплати праці на підприємствах бюджетної сфери району відсутні.