Показати меню

Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

середа, 11 Липень 2018, 11:33
tebns

Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання були обговорені питання стосовно погіршення стану пожежної безпеки  в Мелітопольському районі. Зауважено, що у зв’язку із значним підвищенням температури повітря збільшилась кількість пожеж в природних екосистемах Мелітопольського району. Кількість виїздів пожежних розрахунків на територію Мелітопольського району за останній тиждень становить 11. На проведення першочергових (невідкладних) заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного характеру, пов’язаних з можливими загораннями лісів, лісосмуг і сільгоспугідь, забезпечення протипожежного захисту у пожежонебезпечний період у районі та для забезпечення безперебійної роботи спеціальної техніки Мелітопольське міськрайонне управління ГУ ДСНС у Запорізькій області потребує паливно-мастильних матеріалів.

Крім того, начальник відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Андрій Здоріченко поінформував щодо стану утримання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) та проведення їх технічної інвентаризації.

По завершенню засідання були дані окремі доручення структурним підрозділам райдержадміністрації та прийняті відповідні рішення.