Показати меню

Проведено турнір з міні-футболу серед ветеранів

понеділок, 8 Жовтень 2018, 12:42
vetfut0

На спортивно-тренувальній базі с. Тамбовка під патронатом федерації футболу Мелітопольського району та КЗ «Спорт для всіх» МРР відбувся щорічний турнір з міні-футболу серед ветеранів. Турнір був присвячений пам’яті Тимофія Васильєва та тренера футбольної команди с. Семенівки Вадима Бессонова.

У змаганнях взяли участь команди Костянтинівки, Вознесенки, Семенівки, Садового, ОТГ Мирне та команда «Локомотив» м. Мелітополя.

Головним суддею турніру, керівником КЗ «Спорт для всіх» МРР Андрієм Лінником було проведено жеребкування, в результаті якого команди були поділені на дві групи.

vetfut1 vetfut2 vetfut3

Переможці груп зустрілись у фінальному матчі, а команди, які посіли другі місця у групах, змагались за бронзу.

vetfut4 vetfut5

За підсумками змагань володарями кубку стала команда с. Костянтинівки, друге місце — у ветеранів с. Семенівки, третє місце виборола команда «Локомотив», яка перемогла ветеранів с. Садового.

На турнірі була присутня мати тренера Вадима Бессонова Любов Бессонова, яка звернулась до всіх учасників турніру і побажала міцного здоров’я, спортивного довголіття та подякувала організаторам за вшанування пам’яті її сина.

vetfut6

На церемонії нагородження голова федерації футболу Мелітопольського району Геннадій Принус нагородив команди грамотами. Переможці змагань отримали перехідний кубок КЗ «Спорт для всіх», а всі учасники — смачні подарунки.

vetfut7 vetfut8