Показати меню

Проведена оперативна нарада

середа, 13 Січень 2021, 14:42
operatnarad0

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Цап провів оперативну нараду з керівниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочалась нарада традиційно, із доповідей присутніх про стан справ у підпорядкованих підрозділах, пріоритетних напрямках діяльності та проблемних питань.

Так, начальник відділу фінансів Наталія Супрун поінформувала про надходження до районного бюджету та перспективи в фінансовій галузі. Начальник управління соціального захисту населення Світлана Узунова повідомила про стан надання населенню субсидій, пільг та інших соціальних виплат.

operatnarad1 operatnarad2

Крім того, в ході наради порушувались питання щодо організації дистанційного навчання учнів, передачу навчальних закладів району до комунальної власності територіальних громад району, стану виконавської дисципліни та матеріально-технічного забезпечення структурних підрозділів районної державної адміністрації та її подальшої діяльності в умовах об’єднання районів.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Володимир Цап надав відповідним особам окремі доручення та рекомендації.