Показати меню

Проведена нарада з керівництвом медичних закладів

п’ятниця, 11 Січень 2019, 13:08
narmed

Чергову нараду з керівництвом медичних закладів району провів сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

Традиційно присутні звітували про стан діяльності в підпорядкованих установах, виконання доручень попередніх нарад, доповідали про проблемні питання та плани щодо подальшого функціонування лікувальних закладів.

Головний лікар центральної районної лікарні Геннадій Ткаченко поінформував про надання допомоги інсулінозалежним пацієнтам та хворим на цукровий діабет. Керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Тверда доповіла про стан підписної кампанії та укладання договору з Національною службою здоров’я України.

Окремо Сергієм Селевичем були порушені питання перетворення комунальної установи Мелітопольської центральної районної лікарні у  комунальне некомерційне підприємство, стану захворюваності на ГРВІ в районі, туберкулінодіагностики,  отримання безкоштовних ліків за урядовою програмою «Доступні ліки» та дотримання температурних показників у закладах охорони здоров’я.

Також в ході заходу було обговорено питання можливості та доцільності створення хоспісу для самотніх громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Наприкінці наради були надані окремі доручення.