Показати меню

Презентація книги «Добробати»

четвер, 20 Квітень 2017, 11:41
dobrobaty0

В Мелітопольській центральній районній бібліотеці відбулась презентація книги «Добробати». Проект «Добробати» — це хроніка історії руху добровольчих батальйонів і роздуми над природою їх виникнення, створена групою експертів і журналістів у складі авторки документальних проектів Катерини Гладкої, соціолога Дмитра Громакова, письменниці та журналістки Вероніки Миронової, правознавця та журналістки Ольги Плужник, соціального психолога Олега Покальчука, журналіста-розслідувача Ігоря Рудича та інших.

Книга спонукає читача замислитися над життєвими цінностями та відповісти на запитання щодо ролі добровольців у боротьбі проти гібридного агресора, сутності добробатів та історії їх виникнення, бойового шляху і сучасного стану добровольчих батальйонів тощо.

dobrobaty1

На презентації цієї книги був присутній доброволець Збройних Сил України капітан Зуєв Олександр Олександрович, який пішов захищати рідну Україну ще з початку антитерористичної операції. Юні гості — учні сьомих класів Мирненської школи із захопленням слухали його розповідь про фронтове життя та героїчні вчинки українських військових.

dobrobaty2

Основне побажання, яке висловив доброволець всім присутнім — любити рідну землю, рідну Батьківщину та завжди бути вдячними тим, хто захищає неньку-Україну.

dobrobaty3