Показати меню

Представниць прекрасної половини людства вітали в райдержадміністрації

середа, 7 Березень 2018, 09:27
8ber0

Недарма Міжнародне жіноче свято 8 березня відзначається на початку весни, бо жінка, вона немов весна — юна, красива, квітуча. Саме таких: дивовижних, чудових, привабливих, енергійних, талановитих жінок Мелітопольського району вітали сьогодні в райдержадміністрації.

У цей святковий день, представники сильної статі не шкодували ніжних слів та комплементів на адресу прекрасних жінок. Керівники районної влади висловлювали слова захоплення та вдячності за всебічну підтримку, красу та ніжність, які щоденно дарують жінки Мелітопольського району всім оточуючим.

8ber28ber1

«Зі святом, прекрасні, чудові, шановні. Нехай весна живе у ваших серцях, щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. Хай збудуться всі ваші найзаповітніші мрії. Любові, щастя та миру вам і вашим родинам!», — зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов.

8ber3

Вже за доброю традицією свято не обійшлось без нагороджень. Окремо віншували переможниць обласного конкурс «Господиня свого краю». Цього року найкращими від Мелітопольського району визнані багатодітна мати з села Терпіння Світлана Сарбаш, голова правління організації «Центр «Побратим» Світлана Алексєєва та головна медична сестра Мелітопольської центральної районної лікарні Наталя Кузнєцова. Найкращі конкурсантки отримали грамоти, квіти та гучні оплески.

8ber4 8ber5 8ber51

Представники творчих колективів району дарували всім присутнім яскраві номери та позитивні емоції. Зі святкової сцени лунали ліричні пісні про кохання та ніжність, запальні танцювальні номери захоплювали подих, а веселі гуморески викликали посмішку на обличчях гостей свята.

8ber6 8ber7

8ber8 8ber9 8ber10