Показати меню

Представники влади долучилися до акції із заліснення України

вівторок, 12 Жовтень 2021, 21:29
vladlis2

Ліс – це свіже повітря та чисте довкілля, це наша екологія. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття та відновлюється екосистема.

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» протягом жовтня–листопада триває акція «Створюємо ліси разом», яка передбачає масштабне заліснення України, висадку 1 мільярда нових дерев протягом 3 років.

Сьогодні народні депутати України Сергій Мінько та Артем Кунаєв, перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, перший заступник голови державного Агентства державних лісів України Віталій Пунь, обласні керівники, голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков та представники Мелітопольського лісового господарства долучилися до екологічної акції, висадивши дубову рощу поблизу селища Мирне. Всього на площі 15 га буде висаджено 90 тисяч дубів, а по всій Запорізькій області 6 мільйонів дерев. Таким чином, спільними зусиллями представники влади намагаються покращити стан екологічної ситуації в регіоні та вплинути на подальший розвиток лісового господарства.

Варто нагадати, що до участі в акції «Створюємо ліси разом» запрошуються територіальні громади, лісокористувачі, молодь, представники органів влади, громадських організацій та інші з метою примноження зелених насаджень нашого регіону.

vladlis2

vladlis1

vladlis0