Показати меню

Представлено голову Мелітопольської райдержадміністрації

середа, 5 Лютий 2020, 17:10
predgoltsap0

Сьогодні у великій залі засідань районної ради голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок представив адміністративно-господарському активу району голову Мелітопольської районної державної адміністрації Володимира Дмитровича Цапа. Рішення про його призначення було підписано Президентом України Володимиром Зеленським 31 січня цього року.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Федоров, секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов, депутати різних рівнів, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадськості, засобів масової інформації та інші.

predgoltsap1 predgoltsap2

Розпочинаючи захід очільник області висловив сподівання на плідну, успішну та злагоджену роботу Володимира Дмитровича на новій посаді та вручив йому відповідне посвідчення. Також губернатор області акцентував увагу на питаннях врегулювання земельних відносин та контролі за використанням земель на території району.

predgoltsap3

Новопризначений голова Мелітопольської райдержадміністрації  звернувся до громади і підкреслив, що насамперед працюватиме над соціально-економічним розвитком району, поліпшенням добробуту та соціального захисту мешканців, розвитку спорту та молодіжної політики, вирішенням проблемних питань району. Окрему увагу приділятиме питанням децентралізації, намагатиметься закінчити цей процес вчасно та якісно, аби усі створені громади були самодостатні та спроможні.

Завершуючи виступ Володимир Цап висловив сподівання на конструктивну плідну співпрацю всіх державних структур району з метою забезпечення стабільного розвитку Мелітопольщини.

predgoltsap4