Показати меню

Працівники райдержадміністрації відзначають День вишиванки

четвер, 16 Травень 2019, 16:32
denvyshyv0

З метою збереження споконвічних народних традицій та цінностей, популяризації носіння етнічного українського одягу в 2006 році було започатковано День вишиванки. Це свято відзначається щороку в третій четвер травня та не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки, яка є одним з головних символів українського народу.

Історія вишиванки дуже давня і розпочинається з часів Київської Русі. Саме тоді були закладені перші орнаменти, які й сьогодні талановиті майстрині старанно вишивають на рушниках та сорочках. Нині вишиванки набули ще більшої популярності, їх залюбки надягають українці у всьому світі у дні великих свят.

Вже декілька років поспіль представники районної державної адміністрації також святкують Дня вишиванки, чим підкреслюють свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Сьогодні вони також долучилися до свята, вдягнувши національний одяг.

denvyshyv2 denvyshyv3

Щороку свято охоплює все більше людей та поповнюється новими традиціями. Проте, найголовніша з них — це святково вбрані українці, які оберігають національні цінності та плекають любов до традиційної вишивки.