Показати меню

Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

п’ятниця, 2 Листопад 2018, 14:14
sotsfer0

У першу неділю листопада Україна вшановує соціальних працівників — людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість від працівників соціальної сфери.

Напередодні свята, голова районної державної адміністрації Сергій Селевич, разом зі своїм заступником Ольгою Станчевською, завітав до управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоб особисто привітати працівників соціальної сфери з професійним святом.

Вітаючи фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації та КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» МРР керівники районної влади висловили слова глибокої поваги та вдячності усім присутнім за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців Мелітопольського району.

sotsfer1 sotsfer2

«Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Ваша робота скромна і не завжди помітна, але без сумніву сповнена душевним теплом та милосердям. Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка», — зазначив Сергій Селевич.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди свята представники районної влади нагородили кращих працівників соціальної сфери грамотами та подяками.

Захід пройшов у теплій, затишній атмосфері, сповнений щирими вітаннями та побажаннями.