Показати меню

Прапор Європейського Союзу — символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору

четвер, 11 Травень 2017, 14:41
flag0

11 травня по всій території України проходять урочисті церемонії підняття Державного Прапору України та Прапору Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи та ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян.

Дана подія відбулась сьогодні і в районній державній адміністрації: над адміністративною будівлею поряд з Державним прапором України замайорів яскраво-синій Прапор Європейського Союзу, як символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору.

flag1

Також голова райдержадміністрації Олександр Мангул взяв участь у  міських урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. На площі Перемоги в місті Мелітополі відбулось урочисте підняття прапору Європейського Союзу та святковий флеш-моб, організований творчими колективами, школярами та студентами Мелітопольських вузів.

flag3 flag4

flag5

«День Європи ― це свято миру і єдності в країнах Європейського союзу, Ради Європи. Для нас це особливе свято. І не тому, що географічно Україна є центром Європи, а тому, що стати повноправним членом ЄС це ― не лише завдання державної політики, а й свідомий вибір українців», — зазначив голова районної державної адміністрації Олександр Мангул в ході свого виступу. Він закликав всіх до єдності, терпіння та рішучості у справі становлення України як Європейської держави.

flag6

Сохранить