Показати меню

Повідомлення про початок процедури розгляду містобудівної документації виробничо-складських приміщень на території Мордвинівської сільської ради

вівторок, 18 Квітень 2017, 10:22
uvaga

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та обслуговування виробничо-складських приміщень, розташованих на території Мордвинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)»

У відповідності до Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення  громадських слухань щодо  врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів  містобудівної документації на  місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету міністрів України  від 25.05.2011 № 555 « Про  затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо  врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів   містобудівної документації на місцевому рівні», Мордвинівська сільська рада повідомляє  про початок обговорення   щодо врахування  громадських інтересів у  проекті «Детальний план території для розміщення та обслуговування виробничо-складських приміщень, розташованих на території Мордвинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)».

Підстава на розроблення: розпорядження голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області від 06.04.2016 № 132.

Замовник: Мелітопольська районна державна адміністрація Запорізької області.

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНГЕР ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП» (код ЄДРПОУ № 40743791), місцезнаходження за адресою:офіс 216,будинок 29Б , вулиця Маршала Тимошенка, місто Київ.

Метою розроблення детального плану є визначення   параметрів забудови території для містобудівних потреб, ділянки площею 4,025 га., що знаходиться по вул. Лиманна, 33/2 в межах Мордвинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області та повинен стати основним містобудівним документом для розроблення проекту землеустрою  щодо  впорядкування  цієї території для містобудівних потреб,  будівництва, благоустрою та інженерного облаштування  зазначеної території.

На території, що проектується передбачено розміщення наступних об’єктів:

  • Вівчарня на 50 овець;
  • майданчик для стоянки автомобілів;
  • господарська будівля;
  • Адміністративна будівля з приміщеннями побутового призначення;
  • Склад для зберігання кормів (сіна);
  • Склад для неорганічних відходів;
  • Локальні очисні споруди;
  • Пожежні резервуари 2*50

З   текстовою та графічною  частинами зазначеного проекту можна ознайомитись в Мордвинівській сільській раді за адресою: 72362, село Мордвинівка, вул. Гаглазіна, 2,  у вівторок , середу , та четвер  з 8-00 до 16-00 до 18 травня 2017 року  та на веб – сайті  райдержадміністрації.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються  Мордвинівською сільською радою до  18 травня 2017 року.

Відповідно  до ч.6, ст. 21 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»  пропозиції   подаються громадянами у  письмовому вигляді (за адресою: 72362, село Мордвинівка, вул. Гаглазіна, 2) із  зазначенням  прізвища, ім’я  та по батькові, місця  проживання, з  особистими підписом  і повинні містити обґрунтування з  урахування  вимог законодавства,  будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальний за прийом та організацію розгляду пропозицій – секретар Мордвинівської сільської ради  Сергєєва Тетяна Вікторівна, тел. 44-01-82.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ  ПОКАЗНИКИ ДПТ:

Назва  показників Одиниці  виміру Значення показників
Існуючий стан Етап до 5 років
Потужність об’єкта голів 50 50
Кількість робочих місць, у т.ч. новостворених місце 10 10
Загальна кількість працюючих осіб 10 10
Тривалість будівництва місяць —–
Площа ділянки проектування га 4.025 4.025
Площа забудови м2 954.8 1422.34
Поверховість поверх 1 1
Площа з твердим покриттям м2 2920 7552
Площа озеленення м2 2300 4800
Коефіцієнт забудови % 15.41 34.2
Ступінь вогнестійкості ступінь ІІІ  ІІІ

 

Додаток 1

Додаток 2