Показати меню

Порядок надання скан-копій трудових книжок работодавцями

п’ятниця, 23 Липень 2021, 09:48
trudova_knyzhka

Крок 1. Увійдіть на веб-портал ПФУ і в правому верхньому куті натисніть поле «Вхід».

Крок 2. Виберіть спосіб входу. Роботодавці (як юридичні особи, так і ФОП) повинні вибрати «Юридична особа».

Зі списку Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) виберіть свого надавача послуг Електронного цифрового підпису (ЕЦП), в якому ви отримали електронний підпис. Вкажіть шлях до вашого ключа ЕЦП і введіть свій пароль до нього. Для входу в свій особистий кабінет залишиться натиснути зелену кнопку «Увійти з ЕЦП».

Крок 3. У розділі «Комунікації з ПФУ» знайдіть сервіс «Відомості про трудові відносини робітника». Перед внесенням скан-копій система видає коротку інструкцію. Натиснувши на кнопку «Продовжити», ви перейдете безпосередньо до розділу завантаження. Тут роботодавець може заповнити форму на свого працівника.

Крок 4. Додайте:

1) скан-копії трудової. Натисніть кнопку «Додати файл» і виберіть заздалегідь підготовлені скан-копії трудової книжки;

2) скановану копію згоди на обробку персональних даних працівника.

Натискайте «Відправити до ПФУ» – і копія трудової книжки буде передано Пенсійному фонду.

Вимоги до сканованих копій.

Скановані копії, які виготовляються на підставі оригіналів трудової книжки і документів про стаж, повинні містити всі сторінки в хронологічному порядку і поля відповідних документів, бути придатними для сприйняття їх змісту.

Рекомендована роздільна здатність при скануванні – 300 dpi. Формат зображення повинен бути jpg або pdf, розмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Мб.

Скан-копії повинні бути чіткими. Тобто має добре читатися назва документа, його серійний номер (за наявності), дата видачі, прізвище ім’я та по батькові власника, печатки, підписи і т. п.

Незаповнені сторінки трудової книжки (вкладиша) сканувати не потрібно.

Сканувати можна:

  • або окремо кожну сторінку трудової книжки і зберегти їх у форматі jpg;
  • або відразу всі сторінки трудової книжки та сформувати один файл у форматі pdf.

Враховуйте: сканування здійснюється в кольоровому форматі. Скануванню підлягають всі заповнені сторінки розділів «Відомості про роботу», «Відомості про нагородження» і вкладиші оригіналу трудової книжки.

Додаткові матеріали