Показати меню

Подарунки воїнам АТО

вівторок, 20 Грудень 2016, 15:17
0

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Усім їм, як ніколи, потрібні наша увага, добре слово, повага та любов!

Своє тепло та підтримку в цей складний час дарують захисникам Вітчизни діти навчальних закладів Мелітопольського району, долучившись до обласних благодійних патріотичних акцій «Прапор для бійця» та «Подарунок для Героя». Так, з 18 листопада до 2 грудня 2016 року, учні району працювали над підготовкою для наших захисників прапорів із побажаннями, патріотичної символіки, листів та малюнків, оберегів та поробок в рамках акції «Прапор для бійця». Починаючи з 10 грудня учні готували сувеніри, солодощі, теплий одяг, засоби  гігієни, ліки, вітальні листівки тощо, відповідно до акції «Подарунок для Героя». Всього під час проведення акцій, учнями, батьками та педагогами закладів освіти Мелітопольського району зібрано 45 Державних прапорів України, 1500 кг продуктів харчування, побутової хімії та близько 400 малюнків, листівок, поробок та оберегів.

1 2 3

Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Мангул, за участі голови районної ради Олександра Мордика, представників навчальних закладів району, зустрівся із волонтерами громадської організації «Патріот» з метою передачі пакунків, зібраних під час благодійних акцій «Прапор для бійця» та «Подарунок для Героя».

4

В ході зустрічі Олександр Мангул відзначив, що мешканці  Мелітопольщини небайдужі до долі нашої Батьківщини. Представники різних сфер району неодноразово надавали допомогу військовослужбовцям, які стоять на варті нашого спокою та миру на передовій. Значно втішає і те, що до проведення патріотичних акцій у такий нелегкий для всіх українців час, охоче залучаються школярі та їх батьки. Їх внесок на допомогу героям обов’язково стане запорукою щасливого майбутнього нашої України!

5

Сохранить