Показати меню

Підведені підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

п’ятниця, 5 Жовтень 2018, 15:39
dpss1

Сьогодні на базі Мелітопольської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області під головуванням начальника зазначеного управління Віктора Шершнєва.

Участь у засіданні взяв перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик, який привітав учасників засідання та побажав плідної і конструктивної співпраці.

Також на засіданні були присутні начальники відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, відділу фітосанітарного нагляду та відділ правового забезпечення, керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області ― Мелітопольського, Якимівського, Приазовського районних управлінь та м. Мелітополь.

dpss2

У ході засідання було проаналізовано роботу структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за 9 місяців 2018 року, проведено заслуховування щодо результатів здійснених планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) за 9 місяців 2018 року, виконання протиепізоотичних планів, проведення лабораторних досліджень, випробувань харчових продуктів та кормів, також обговорювались питання щодо роботи державних установ у частині правил видачі ветеринарних документів.