Показати меню

Підведені підсумки 2020 року

понеділок, 28 Грудень 2020, 13:43
zaspidsroku0

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Цапа проведена оперативна нарада з керівниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Ця оперативна нарада стала останньою у поточному році, тому основні питання стосувались підведенню підсумків року, що минає.

Вже традиційно присутні доповіли про проведену роботу, озвучили плани на майбутній період, окреслили проблемні питання в підпорядкованих підрозділах та запропонували шляхи їх вирішення.

zaspidsroku1

Зокрема, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Наталя Супрун доповіла про стан надходжень до районного бюджету, основні показники прийнятого районного бюджету на майбутній рік, виконання дохідної частини бюджету тощо.

Окрему увагу Володимиром Цапом приділено завершенню бюджетного року, а саме: виплати всіх фінансових зобов’язань.

Начальник відділу освіти Наталія Фатєєва поінформувала про передачу навчальних закладів району до територіальної власності громад, стан навчального процесу, виплати заробітної плати вчителям.

Крім того, порушені питання упорядкування районного архіву, обмежень та заборон, які діятимуть у період локдауну з 8 по 24 січня 2021 року, стану виконавської дисципліни та дотримання термінів надання контрольної звітності.

zaspidsroku2

Закінчилась нарада наданням доручень відповідним працівників.