Показати меню

Підведені офіційні підсумки жнив

вівторок, 30 Липень 2019, 16:20
pidszbir0

Аграрії Мелітопольського району майже завершили збирання врожаю ранніх зернових культур. Кожна збиральна кампанія — особлива, адже і посіви, і погодні умови щороку різні. Цьогоріч погодні умови переважно  сприяли врожаю. Так, станом на поточну дату зібрано понад 164 тис. тонн зерна з урожайністю 40,6 ц/га, що складає 137 % до рівня минулорічного показника врожайності. У тому числі зібрано 133,8 тис. тонн озимої пшениці, 8452 тонни озимого ячменю, 8988 тонн ярого ячменю, 11442 тонни гороху, 1192 тонни ярої пшениці та 132 тонни вівса.

Серед районів Запорізької області Мелітопольський район вже третій рік поспіль впевнено знаходиться в трійці лідерів, утримуючи перше місце із показниками: ранні зернові культури — 40,6 ц/га, озима пшениця — 45,0 ц/га та друге місце з валу зерна.

Сьогодні в с. Трудове відбулося офіційне підведення підсумків збирання врожаю ранніх зернових культур у 2019 році.

У заході взяли участь очільники районної влади Сергій Селевич та Олександр Мордик, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного Володимир Кюрчев, голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Олександр Левадний, представники сільськогосподарських підприємств району, науковці Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного, керівники державних установ та організацій, фахівці відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації та інші.

Розпочинаючи захід голова районної державної адміністрації Сергій Селевич привітав аграріїв району із завершенням жнив, побажав їм сили і натхнення в подальшій роботі, подякував за нелегку працю, за отримання гідного врожаю, за самовідданість справі, любов до рідної землі, терпіння та витримку.

pidszbir1

Вже за традицією в ході урочистостей були оголошені результати щорічного змагання між сільськогосподарськими підприємствами та колективами комбайнових агрегатів під час збирання урожаю ранніх зернових культур та названі імена переможців.

Серед господарств, що мають в обробітку ріллі більше 1000 га, І місце присуджено ПП «Могучий» (керівник — Микола Кишко), ІІ місце посіло ПрАТ «ВЕСНА-1» (керівник — Алет Аблямітов), ІІІ місце — ТОВ «Агрофірма Степове» (керівник — Віктор Журавель).

pidszbir2 pidszbir3

Серед господарств, що мають в обробітку ріллі від 500 до 1000 га, І місце присуджено ТОВ «Східне» (керівник — Вадим Островерх), ІІ місце —ПП «Тера ВОМ» (керівник — Сергій Зінченко).

Серед підприємств, що мають в обробітку ріллі від 100 до 500 га, І місце вибороло ФГ «ОРСА» (керівник — Олексій Глухарєв).

За призові місця очільники районної влади нагородили переможців дипломами, почесними грамотами та пам’ятними медалями райкому профспілок працівників агропромислового комплексу.

Також за високу організацію праці, відданість професії, високі показники валового виробництва і урожайності ранніх зернових культур найкращі аграрії району отримали нагороди обласного та районного рівнів, а разом з тим, чимало гучних оплесків, слів вдячності, щирих вітань і побажань.