Показати меню

Підбито підсумки роботи Держпродспоживслужби за минулий рік

вівторок, 14 Січень 2020, 12:34
narderpss0

Сьогодні була проведена нарада державних установ Мелітопольського району Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області щодо підсумків роботи служби за 2019 рік.

Участь у нараді взяли фахівці управління Держпродспоживслужби, Мелітопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини, представники сільськогосподарських підприємств району.

Під час заходу присутні підбили підсумки роботи щодо інспектування операторів ринку в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

narderpss1 narderpss2

Обговорили питання щодо роботи відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мелітопольського районного управління ГУ ДПСС в Запорізькій області у 2019 році. Крім того, розглянули підсумки роботи Мелітопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини та її структурних підрозділів, а також виконання планів протиепізоотичних заходів на території району за минулий рік.

narderpss3

Наостанок були порушені питання щодо організаційних заходів з оптимізації роботи дільничної лікарні ветеринарної медицини та пріоритетних напрямків роботи установ Держпродспоживслужби на 2020 рік.