Показати меню

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов прозвітував про діяльність райдержадміністрації у 2017 році

четвер, 22 Лютий 2018, 14:44
zvit0

Сьогодні в райдержадміністрації зібралися депутати різних рівнів, сільські голови, керівники районних підприємств, установ та організацій, представники органів влади, громадськості та засобів масової інформації.

Присутні заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Журавльова, який звітував про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, а також з інших питань діяльності районної державної адміністрації у 2017 році.

Доповідь включала декілька блоків. Насамперед, були озвучені бюджетні показники, окреслені перспективи економічної галузі в районі, зазначені успіхи в аграрній та промисловій сферах.

zvit1

Окремо було поінформовано про ремонт доріг, забезпечення сталого водопостачання, заходи із поліпшення екоситуації в районі та залучення інвестицій.

Левову частку доповіді було присвячено соціальному захисту населення району. Увагу було акцентовано на оздоровленні дітей, наданні субсидій та пільг мешканцям району, допомоги малозабезпеченим верствам населення, інвалідам, учасникам АТО та іншим.

Гуманітарний блок містив інформацію і щодо розвитку медицини, освіти та культури району. Окреслені перспективи інклюзивної освіти та здійснені заходи із зміцнення матеріально-технічної бази навчальних та лікувальних закладів району.

Крім того, Володимир Журавльов доповів про проведену роботу в напрямку надання шефської допомоги військовим частинам та Мелітопольському міжрайонному управлінню ДСНС України у Запорізькій області.

zvit2

Також було поінформовано про реалізацію політики з питань сім’ї та  дітей, створення об’єднаних територіальних громад на території району.

Наостанок, керівник району висловив слова вдячності всім, хто доклав свої зусилля для забезпечення злагодженої роботи райдержадміністрації та зауважив, що втілення в життя намічених планів та задумів можливе лише за умови дієвості та співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

zvit3

По завершенню доповіді, присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання.