Показати меню

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик провів засідання комісії

четвер, 13 Вересень 2018, 16:07
zaborgov

З метою ліквідації боргів з виплати заробітної плати, сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та Єдиного соціального внеску і недопущення їх в подальшому, а також недопущення виплати заробітної плати у розмірах менших за встановлені мінімальні державні гарантії та її легалізації, в районі створена та діє комісія з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Сьогодні відбулося чергове виїзне засідання районної комісії на території Фруктовської сільської ради.

Засідання пройшло під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Фесика.

На засіданні розглядалися питання нарахування заробітної плати у розмірі менше або на рівні  мінімального, погашення заборгованості з виплати  заробітної плати, сплати Єдиного соціального внеску, а також з інших видів податків.

З вищевказаних питань було заслухано звіти 15 суб’єктів господарювання, зареєстрованих на територіях Фруктовської сільської ради.

Під час обговорення питань порядку денного, були розглянуті можливості погашення заборгованості підприємствами-боржниками та підвищення рівня заробітної плати працівникам підприємств, де вона нараховується на рівні або менше мінімальної. Рекомендовано керівникам підприємств вжити всіх можливих заходів щодо погашення боргів та недопущення їх утворення у подальшому.

Крім того, з присутніми на засіданні керівниками суб’єктів господарювання проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо негативних наслідків виплати заробітної плати «в конвертах» та неоформлення належним чином найманих працівників.